Bahagian Pembangunan Perniagaan dan Pelaburan Hartanah

En Kamaluddin bin Darus

Pegawai Eksekutif

Tel: 04-2519720
Email: kamaluddin@wakafpenang.com.my

En Ahmad Zamir bin Mohd Zaki

Penolong Pegawai Eksekutif

Tel: 04-2519720
Email: A.Zamir@wakafpenang.com.my

En Muhamad Firdaus bin Kamarudin

Penolong Pegawai Eksekutif

Tel: 04-2519720
Email: firdaus@wakafpenang.com.my.com.my

Cik Nur Liyana binti Abdul Hamid

Penolong Pegawai Eksekutif / Executive Assistant

Tel: 04-2519720
Email: liyana@wakafpenang.com.my

En Hisham bin Haron

Penyelia Bangunan / Building Supervisor

Tel: 04-2519720
Email: hisham@wakafpenang.com.my

En Mohamad Syairani bin Mohd Pirdaus

Penyelia Bangunan / Building Supervisor

Tel: 04-2519720
Email: syairani@wakafpenang.com.my